Przychodnia Gdańska

 

Przychodnia Gdańska w Bydgoszczy

Podstawowa opieka zdrowotna

Jesteśmy nowoczesną placówką oferującą kompleksową opiekę medyczną. Nasi Pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych, pediatrów, pielęgniarek środowiskowo - rodzinnych i położnych. Każdy ubezpieczony pacjent powinien złożyć deklarację na formularzu Narodowego Funduszu Zdrowia do:

Druki znajdują się w rejestracji ogólnej przychodni.

Rejestracja do lekarza pierwszego kontaktu odbywa się od poniedziałku do piątku pod nr  telefonu 52 321 16 93 od 7.30 do 18.00 osobiście od godziny od 8.00 do 18.00. 

Ambulatoryjna opieka lekarska (pediatra, internista lub lekarza rodzinnego) i pielęgniarska, w nocy od poniedziałku do piątku(w godz. 18.00 - 8.00) oraz w soboty, niedziele i święta całodobowo realizowana jest w:

http://nfz-bydgoszcz.pl/artykul/54/2196/nocna-i-swiateczna-opieka-zdrowotna-w-kujawsko-pomorskiem-od-1-pazdziernika-2017-r-25-09-2017

W ramach poradni POZ wykonuje się profilaktykę układu chorób krążenia, w tym lipodogram, glukoza, EKG. Kobiety i mężczyźni wiek 35 - 55 lat, którzy nie mieli wykonywanych badań objętych Programem w ciągu ostatnich 3 latach. Kryteria wykluczające: w wywiadzie rozpoznana choroba układu krążenia. Badania odbywają się na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego.

Poradnie podstawowej opieki zdrowotnej

Godziny przyjęć:

poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
Poradnia POZ Dzieci
Poradnia POZ Dorośli
Gabinet Pielęgniarki i Położnej Środowiskowej
Gabinet Pielęgniarki Szkolnej

Rejestracja online